امروز: پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳
زمانت

زمانت

سیستم یادآور، اقساط، چک

قوانین و مقررات

استفاده از وب سايت زمانت
 خدمات و محتويات این پایگاه براى استفاده اعضاء وب سايت  زمانت عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در پایگاه اینترنتی متعلق به وب سايت  زمانت است و هرگونه سوءاستفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت. هرگونه استفاده از محتويات، نقل قول از محتويات پایگاه اینترنتی برای پایگاه ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیرتجاری را دنبال می کنند، با ذکر منبع مجاز است.
 همچنين به كارگيري هر روش ديگري براي فراگيري ساختار وب سايت يا تلاش براي كسب اجزاء، اسناد يا اطلاعات وب سايت ممنوع مي باشد. دسترسي غيرمجاز به هر يك از قسمت ها يا مشخصات وب سايت يا ساير سرويس هاي ارائه شده آن از طريق هك كردن، رمزگشايي و نيز ساير روش هاي غيرمجاز ممنوع مي باشد و پیگرد قانونی دارد.

 حدود مسئولیت 
مطالب موجود در این سایت ممکن است اشتباه بوده و یا غلط تایپی داشته باشد و اطلاعات ممکن است تغییر یافته یا بروز شود.  وب سايت  زمانت  هیچ مسئولیتی در برابر وب سایت هایی که ممکن است از این وب سایت به آنها لینک داده شود ندارد  همچنین در خواست ایجاد نام کاربری  و استفاده از خدمات  سامانه زمانت به صورت آنلاین توسط کاربر انجام گرفته و وب سايت  زمانت هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با این موضوع ندارد.

نحوه استفاده 
* استفاده از وب سايت به هر روشي كه سبب آسيب ديدگي، ايجاد وقفه يا زيان رسيدن به آن شود، ممنوع مي باشد. بدينوسيله تمامي اعضاء توافق مي نمايند كه در صورت نقض مقررات و قوانين مربوطه، تمامي خسارات احتمالي وارده بر وب سايت  زمانت ، كاركنان و شركت هاي تابعه آن را بر عهده بگيرند. شايان ذكر است مسئوليت ارتباطات الكترونيكي و مطالب ارسالي از رايانه اعضاء وب سايت  زمانت ، بر عهده خود ايشان بوده و استفاده از وب سايت فقط براي اهداف قانوني جايز مي باشد. 
 استفاده از وب سايت براي مقاصد زير مجاز نمي باشد: 
-  ارسال يا استفاده از موضوعات خلاف قانون و اخلاق و يا فريب دهنده. 
- ارسال يا استفاده از مطالب و موضوعاتي كه حاوي ويروس هاي نرم افزاري، فعاليت هاي سياسي، درخواست هاي تجاري، نامه هاي زنجيره اي، يا هرگونه SPAM باشد. 
- استفاده از وب سايت به شكلي كه موجب آزردگي، ناراحتي يا هيجان بي مورد شود. 

شرایط و محدودیت های استفاده 
استفاده از محصولات و خدمات این سایت منوط به رعایت مقررات و ضوابط سایت است و تبلیغ یا فروش هرگونه محصول که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد و یا موجب شکایت از شرکت خارجی گردد در سایت غیر مجاز می باشد.

شرایط و ضوابط عضویت در وب سايت  زمانت
وب سايت  زمانت اين اختيار را دارد تا درخواست متقاضياني را كه جهت عضويت در سایت رسمي وب سايت  زمانت ثبت نام می نمایند را بررسي و در خصوص پذيرش و يا رد آنها تصميم گيري نمايد. براين اساس پذيرفته شدن افراد در وب سايت  زمانت ، محدودكننده اختيارات وب سايت  زمانت در رعايت ضوابط و مقررات نبوده و هرگاه هر يك از اعضاء از مقررات وب سايت  زمانت عدول نمايد، وب سايت  زمانت اين اختيار را دارد تا بدون اعلام قبلي با حذف تعهدات و امتيازات اعطائي، درخصوص عضويت ايشان تصميم گيري نمايد. در اين صورت افراد ياد شده به طور قطع و غيرقابل عدول حق هرگونه ادعا و اعتراضي را نسبت به تصميمات وب سايت  زمانت از خود سلب مي‌نمايد. 
هر کاربری که دارای کد کاربری و کلمه عبور در سایت باشد در قبال هر فعالیتی که بتوان در بخش کاربری انجام داد مسئول بوده و این مسئولیت شامل محتوا, عکس ها, فیلم ها و ... می باشد. ضمناً استفاده از محصولات دیگران به نام خود نیز غیرمجاز بوده و ثبت لینک به هر سایت غیرمجاز ممنوع می باشد. 

حریم شخصی 
ارائه محصولات، خدمات و یا آگهی ها نیاز به ثبت برخی از اطلاعات در فرم های سایت دارد. این اطلاعات باید صحیح باشد و در صورت صحیح نبودن، وب سايت  زمانتمی تواند نسبت به حذف آنها اقدام نماید. وب سايت  زمانت هرگونه اطلاعات وارد شده به هنگام استفاده از وب سايت را نگهداري نموده و در راستاي سياست حفظ حريم خصوصي عمل خواهد كرد. آدرس پست الکترونیک شما در هیچ قسمت از سایت نشان داده نخواهد شد و صرفاً ارسال تقاضا برای شما از طریق فرم های سایت انجام می-پذیرد. وب سايت  زمانت می تواند اطلاعات وارد شده توسط کاربر را به اطلاعات درست تغییر دهد. 

Top